Кошик
745 відгуків
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Повідець - контролер

Ваша собака сильно тягне, бігає з боку в бік і не слухається Вас?

Як працює?

Звичайний повідець - зашморг або строгач з шипами просто впиваються в шию собаки, і так як шия у собак малочутлива, собака просто терпить біль і продовжує тягнути, плюс у собак присутній такий поведінковий механізм, як "рефлекс опору", - це значить, чим сильніше ви тягніть собаку тим більше вона пручається Вам. Повідець – контролер Dog Walking, завдяки спеціальному фіксатора, ви зможете зафіксувати в чутливому місці під вухами, і собака почне реагувати на ваші ривки, перемикаючи свою увагу від подразників на Вас!

Так само поводок можна використовувати як намордник-недоуздок (халті) - повідець-нашийник можна накинути на пащу і вийде нашийник-вуздечка або халті, при цьому собака зможе відкривати пащу, пити воду, але буде більш смиренної, чуйною і виглядати буде менш страхітливо для оточуючих).

Як користуватися?

Надіньте ремінець на шию собаки, спеціальним фіксатором затисніть повідець під вухами. Не затискайте дуже туго, щоб собака не постійно відчувала дискомфорт, досить затиснути так щоб повідець сам не спадав. При некоректній поведінці собаки починайте потроху смикати за поводок, далі трохи сильніше, так поступово зрозумієте суть роботи. Безперервно тягнути за поводок не потрібно, використовуйте тільки рывковым методом.

Щоб використовувати повідець як намордник:

Зробіть петлю в 2 рази більше ніж потрібно для звичайного використання, одягніть ремінець на шию собаці так, щоб фіксатор перебував збоку. Під пащею загорніть повідець вісімкою і накиньте на пащу, фіксатором відрегулюйте натяг.

Рекомендації:

Після того як собака зреагувала на ваші ривки, обов'язково покажіть їй, що ви від неї хочете і можете заохотити смакотою.

Опис:

Повідці виготовлені з якісних матеріалів: міцного троса, укомплектовані двома зварними кільцями, надійним металевим фіксатором із потужною пружиною. Місця з'єднання зшиті армованою капроновою ниткою, декоровані пластиковими накладками європейського виробництва. Повідці витримують надвисокі навантаження і слугують довгі роки.

Переваги повідця контролера від компанії Dog Walking:

- Сталевий надійний фіксатор - допоможе зафіксувати контролер в потрібному місці строго під вухами собаки, оскільки саме в цьому місці знаходиться багато нервових закінчень. При отдергивании собака відчуває дискомфорт і перемикає увагу на господаря, в наслідок чого краще реагує на команди. У свою чергу фіксатор не буде давати повідця сповзати, і після кожного ривка його не потрібно буде поправляти.

- Статичний шнур діаметром 6 мм. помірно тонкий і легкий, що дозволяє легко і зручно тримати його в руках. Шнур не тягнеться, розривне навантаження шнура більш 400кг, виготовлений з альпіністського статичного поліамідного (капронового) троса.

- Зварні сталеві кільця - саме на них припадає все навантаження при ривку. Для максимальної міцності і надійності використовується 2 кільця.

- Не травмує собаку - на відміну від суворого повідця, який впивається в шию собаки гострими шипами.

- Не викликає агресію - поводок не дратує собаку, а просто робить її спокійніше, на відміну від електронашийників які можуть викликати агресію у собак.

- Можна використовувати як намордник-недоуздок (халті) - повідець-нашийник можна накинути на пащу і вийде нашийник-вуздечка або халті, при цьому собака зможе відкривати пащу, пити воду, але буде більш смиренної, чуйною і виглядати буде менш страхітливо для оточуючих).

 

Розмірна сітка повідків контролерів Dog Walking:

Розмір Товщина повідця Вага собаки
1. S 6-7 мм від 2 кг до 10-12 кг
2. M 8 мм від 7-10 до 30 кг
3. L 9 мм від 10-15 кг до 50 кг
4. XL 10 мм від 40-50 кг

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner