Кошик
660 відгуків
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Таблетки від глистів для собак KRKA Мілпразон для собак та цуценят 0,5-5кг (1таб.)

73 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн

 • Готово до відправки
 • Код: 232156869
+380 (50) 225-00-03
 • 0 (800) 33-31-45
  безкоштовно
Таблетки від глистів для собак KRKA Мілпразон для собак та цуценят 0,5-5кг (1таб.)
Готово до відправкиТаблетки від глистів для собак KRKA Мілпразон для собак та цуценят 0,5-5кг (1таб.)
73 
+380 (50) 225-00-03
 • 0 (800) 33-31-45
  безкоштовно
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Таблетки від глистів для собак KRKA Мілпразон для собак 

Опис Мілпразон для собак 0,5-5кг/1таб

Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат нематоцидна і цестоцидна дії. Діючі речовини, що входять до складу препарату, обумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії.

Таблетки для собак в модифікації для цуценят і маленьких собак вагою до 5 кг представляють собою овальні, двоопуклі таблетки зі смаком м'яса жовтувато-білого кольору з коричневими вкрапленнями та рискою на одному боці. Розфасований по 2 або 4 таблетки в блістери з фольги, упаковані в картонні коробки в комплекті з інструкцією із застосування.

Склад

Одна таблетка містить діючі речовини:

 • Мілбеміцина оксим - 2,5 мг
 • Празиквантел - 25 мг.

Допоміжні компоненти: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, повідон, лактоза моногідрат, кремній колоїдний і магнію стеарат, ароматизатор м'яса, порошок дріжджів

Всі таблетки Мілпразон мають привабливий для тварин смак м'яса.

Фармакологічні властивості

Мілпразон таблетки для собак відносяться до групи комбінованих антигельмінтних лікарських препаратів нематодоцидної і цестодоцидної дії.

Активні компоненти, що входять до складу препарату, забезпечують його широкий спектр антигельмінтної дії.

Мільбеміцина оксим - макроциклічний лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний відносно личинок і імаго нематод, паразитуючих в шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок Dirofilaria immitis.

Механізм дії мільбеміцина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl-), що призводить до надмірної поляризації мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація мільбеміцина оксима в плазмі крові собак досягається протягом 2-4 годин, біодоступність становить близько 80%. З організму з'єднання виводиться в основному в незміненому вигляді.

Празиквантел є ацілированим похідним піразинізохіноліна, володіє вираженою дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2 +), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Максимальна концентрація празиквантель в плазмі крові собак досягається через 1-4 години. З'єднання піддається швидкої і практично повної біотрансформації в печінці. Рівень зв'язування в плазмі становить близько 80%, виводиться з організму протягом 2 діб в основному з сечею.

Мілпразон таблетки для собак за ступенем впливу на організм відносяться до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надають сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії, добре переносяться собаками різних порід і віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Рекомендації щодо застосування

Таблетки для собак призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематод-цестодозних інвазіях, викликаних гельмінтами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp .; нематоди - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Спосіб застосування та дози

Мілпразон таблетки для собак застосовують одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 0,5 мг мільбеміцина оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини, з розрахунку:

Вага тварини, кг Кількість таб.
0,5 - 1,0 кг 1/2 таб.
1,0 - 5,0 кг 1 таб.
5,0 - 10,0 кг 2 таб.

Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно

Профілактика тварин зазвичай 1 раз в квартал (3 місяці) у вищевказаних дозах, а також за 2 тижні до вакцинації. У сім'ї, де є маленькі діти, які близько спілкуються з домашніми тваринами, дегельмінтизацію тварин бажано проводити один раз на місяць, в профілактичних цілях.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника Dirofilaria immitis) одноразово, потім 1 раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж за 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизацією, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.

Не слід застосовувати препарат цуценятам молодше 2-тижневого віку і масою менше 0,5 кг. Дегельмінтизацію годуючих та вагітних сук, цуценят породи коллі, бобтейл і шелти при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, парез м'язів, тремтіння і (або) хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби, при необхідності тварині призначають засоби симптоматичної терапії.

Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.

Умови зберігання

Зберігають препарат в закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 5 ° С до 25 ° С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 2 роки з дати виробництва.

Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки.


 

Опис Мілпразон для собак 5-25кг/1таб

Мілпразон таблетки для собак в якості діючих речовин містять мільбеміцина оксим і празиквантел.

Випускають препарат для собак вагою більше 5 кг, що містять в 1 таблетці: мільбеміцина оксим - 12,5 мг, празиквантел - 125 мг; допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза - 115,40 мг, моногідрат лактози - 195,50 мг, повідон - 20 мг , кроскармелози натрій - 50 мг, кремній колоїдний безводний - 7,60 мг, магнію стеарат - 12 мг, м'ясний ароматизатор (Aroma Meat Flavour 10022) - 90 мг, сухі дріжджі - 32 мг.

Таблетки для собак в модифікації для собак вагою більше 5 кг - круглі, двоопуклі таблетки зі смаком м'яса жовтувато-білого кольору з коричневими вкрапленнями. Розфасований по 2 або 4 таблетки в блістери з фольги, упаковані в картонні коробки в комплекті з інструкцією із застосування.

Фармакологічні властивості

Мілпразон таблетки для собак відносяться до групи комбінованих антигельмінтних лікарських препаратів нематодоцдної і цестодоцидної дії.

Активні компоненти, що входять до складу препарату, забезпечують його широкий спектр антигельмінтної дії.

Мільбеміцина оксим - макроциклічний лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний відносно личинок і імаго нематод, паразитуючих в шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок Dirofilaria immitis.

Механізм дії мільбеміцина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl-), що призводить до надмірної полярізації мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація мільбеміцина оксима в плазмі крові собак досягається протягом 2-4 годин, біодоступність становить близько 80%. З організму з'єднання виводиться в основному в незміненому вигляді.

Празиквантел є ацільованим похідним піразинізохіноліна, володіє вираженою дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2 +), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Максимальна концентрація празиквантель в плазмі крові собак досягається через 1-4 години. З'єднання піддається швидкій і практично повній біотрансформації в печінці. Рівень зв'язування в плазмі становить близько 80%, виводиться з організму протягом 2 діб в основному з сечею.

Мілпразон таблетки для собак за ступенем впливу на організм відносяться до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надають сенсибілізуючу, ембріотоксичну і тератогенну дії, добре переносяться собаками різних порід і віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Рекомендації щодо застосування

Таблетки для собак призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематод-цестодозних інвазіях, викликаних гельмінтами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp .; нематоди - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Спосіб застосування та дози

Мілпразон таблетки для собак застосовують одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 0,5 мг мільбеміцина оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини, з розрахунку:

Вага тварини, кг Кількість таб.
5 - 25 кг 1 таб.
25 - 50 кг 2 таб.
50 - 75 кг 3 таб.

Попередньої голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

Профілактика тварин зазвичай 1 раз в квартал (3 місяці) у вищевказаних дозах, а також за 2 тижні до вакцинації. У сім'ї, де є маленькі діти, які близько спілкуються з домашніми тваринами, дегельмінтизацію тварин бажано проводити один раз на місяць, в профілактичних цілях.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника Dirofilaria immitis) одноразово, потім 1 раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж за 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизацією, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.

Не слід застосовувати препарат цуценятам молодше 2-тижневого віку і масою менше 0,5 кг. Дегельмінтизацію годуючих та вагітних сук, цуценят породи коллі, бобтейл і шелти при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, парез м'язів, тремтіння і (або) хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби, при необхідності тварині призначають засоби симптоматичної терапії.

Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.

Умови зберігання

Зберігають препарат в закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 5 ° С до 25 ° С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 2 роки з дати виробництва.

Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки.

Основні атрибути
ВиробникKRKA
Користувацькі характеристики
Вага собакивід 0,5 до 5 кг
 • Ціна: 73 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner