Кошик
660 відгуків
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Краплі на холку від бліх, кліщів та гельмінтів KRKA Selafort (Селафорт) спот-он для котів та собак до 2,5 кг

149 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн

 • Готово до відправки
 • Код: 23561421
+380 (50) 225-00-03
 • 0 (800) 33-31-45
  безкоштовно
Краплі на холку від бліх, кліщів та гельмінтів KRKA Selafort (Селафорт) спот-он для котів та собак до 2,5 кг
Готово до відправкиКраплі на холку від бліх, кліщів та гельмінтів KRKA Selafort (Селафорт) спот-он для котів та собак до 2,5 кг
149 
+380 (50) 225-00-03
 • 0 (800) 33-31-45
  безкоштовно
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Краплі на холку від бліх, кліщів та гельмінтів KRKA Selafort (Селафорт) спот-он 

Опис

Прозорий розчин від безбарвного до жовтого - коричневого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину: селамектін - 60 мг;

Допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, бутилгідрокситолуол (Е 321), диметилсульфоксид.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QP54 Ендектоциди. QP54AA05 Селамектін.

Діюча речовина препарату селамектін - напівсинтетичний івермектин. Механізм дії пов'язаний зі зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран в нервової і м'язової системах багатьох ендо- та ектопаразитів. Зв'язуючись із специфічними рецепторами, він збільшує проникність синаптичних мембран для іонів хлору, що призводить до блокади активності нервових клітин у нематод і м'язових клітинах у членистоногих, і, як наслідок, їх параліч і загибель. У ссавців подібні рецептори розташовані тільки в центральній нервовій системі. Оскільки селамектін не володіє здатністю проникати через гематоенцефалічний бар'єр, він має високий рівень безпеки, і в рекомендованих дозах безпечний для кішок.

Селамектін активно діє на статевозрілі особини, яйця і личинки бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans). Таким чином, він ефективно розриває життєвий цикл бліх, вбиваючи дорослих особин (на тварині), запобігаючи вилуплення яєць (на тварині і в її оточенні навколо). Залишки органічних речовин з оброблених селамектіном домашніх тварин вбивають яйця і личинки, які раніше не піддавалися впливу селамектіном, і таким чином можуть допомогти контролювати існуючі зараження блохами на природі в районах, до яких тварина має доступ.

При точковому нанесенні на шкіру кота в дозі 6 мг/кг, селамектін всмоктується зі шкіри, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 5 діб після нанесення. Після абсорбції зі шкіри селамектін розподіляється системно і повільно і виводиться з плазми крові через 30 діб. Тривала персистенція і повільна елімінація селамектіна з плазми крові кішок відображаються в кінцевому періоді напіввиведення 8 діб.

Системна персистенція селамектіна в плазмі крові і відсутність екстенсивного метаболізму забезпечують ефективні концентрації селамектіна протягом інтервалу між застосуванням доз - 30 діб. Селамектін проявляє широкий спектр системного нематодоцідного, акарицидної і инсектицидної дії, має ларвоцидні і овоцидні властивості.

Рекомендації щодо застосування

Лікування і профілактика котів при інвазії бліх (Ctenocephalides spp. - протягом одного місяця після одноразового застосування), волосоїдів (Felicola subrostratus) і при отодектозу (Otodectеs cynotis), токсокарозі (Toxocara cati), анкілостомозі (Ancylostoma tubaeforme), а також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilariа іmmitis, Dirofilaria repens - при щомісячному нанесенні).

Лікування і профілактика собак масою тіла 2,5 кг і менше при інвазії бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans - протягом одного місяця після одноразового застосування), волосоїдів (Trichodectes canis) і при отодектозі (Otodectеs сynotis), токсокарозі (Toxocarа canis) , анкілостомозі (Ancylostoma caninum), а також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilariа іmmitis, Dirofilaria repens - при щомісячному нанесенні).

Спосіб застосування та дози

Препарат слід застосовувати у вигляді одноразового нанесення одноразової дози (6 мг/кг селамектіна).

При моноінвазіі або мікстінвазії тварини застосовують тільки одне нанесення рекомендованої дози (6 мг/кг селамектіна). Відповідна тривалість періоду лікування для окремих паразитів вказана нижче.

Наносити відповідно до наведеної нижче таблиці:

Тварини

Колір ковпачка піпетки

Селамектін (мг)

Вміст діючої речовин(мг/мл)

Об'єм (номінальний обсяг піпетки- мл)

Коти і собаки: ≤ 2,5 кг

Рожевий

15

60

0,25

Коти: 2,6-7,5 кг

Бірюзовий

45

60

0,75

Коти: 7,6-10,0 кг

Тепло- сірий

60

60

1,0

Коти: > 10 кг

/

Відповідна комбінація піпеток

/

Відповідна комбінація піпеток

Лікування і профілактика сіфонаптерозу (ураження блохами)

Після нанесення препарату дорослі блохи на тваринах гинуть. Одноразова обробка попереджає зараження блохами протягом 4-х тижнів.

Для профілактики зараження блохами лікарський засіб слід наносити один раз на місяць протягом сезону активності бліх. Щомісячна обробка вагітних і лактуючих тварин запобігає блошині інвазії у кошенят і цуценят до 7-тижневого віку.

При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат рекомендується застосовувати щомісяця.

Профілактика дирофіляріозу при ураженні Dirofilaria immitis

Необхідність лікування і тривалість лікування повинна визначатися лікарем ветеринарної медицини, який призначає лікарський препарат, і повинна ґрунтуватися на місцевій епізоотологічній ситуації. Для профілактики дирофіляріозу при ураженні Dirofilaria immitis лікарський засіб слід наносити до очікуваної активності кровосисних комарів протягом одного місяця і протягом всього періоду активності і ще місяць після завершення їх активності. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в один і той же день. Якщо тварині застосовували інший препарат, який захищає від мікродірофілярій, Селафорт Спот-он 60 мг/мл можна застосовувати через 1 місяць після обробки попереднім препаратом.

Лікування і профілактика нематодозів

Слід наносити одну дозу ветеринарного лікарського засобу.

Лікування і профілактика сіфонаптерозу (ураження блохами)

Слід наносити одну дозу ветеринарного лікарського засобу.

Лікування отодектоза (вушна короста)

Слід наносити одну дозу ветеринарного лікарського засобу.

Метод і спосіб застосування: топікального (точкове) нанесення.

Нанесіть на шкіру біля основи шиї перед лопатками.

Як застосовувати:

 1. Видаліть піпетку з упаковки. Тримайте піпетку у вертикальному положенні, відіжміть і зніміть кришку.
 2. Поверніть кришку і покладіть інший кінець кришки на піпетку. Натисніть і поверніть кришку, щоб розірвати ізоляційну прокладку, а потім зніміть кришку з піпетки.
 3. Розділіть шерсть біля основи шиї перед лопатками, поки не стане видно шкіру. Покладіть кінчик піпетки на шкіру і кілька разів стисніть піпетку, щоб видалити її зміст повністю і прямо на шкіру в одному місці. Уникайте контакту між препаратом і вашими пальцями.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам у віці до 6 тижнів.

Не застосовувати у кішок, які страждають від супутніх захворювань або ослаблених і з недостатньою вагою.

Не застосовувати у випадках з підвищеною чутливістю до активної речовини або будь-якого компонента з допоміжних речовин.

Застереження

Особливі заходи безпеки для тварин

Цей ветеринарний препарат слід наносити тільки на поверхню шкіри. Не вводити перорально або парентерально.

Тримайте оброблених тварин подалі від вогню та інших джерел займання не менше 30 хвилин або до тих пір, поки шерсть не просохне.

Спеціальні застереження

Не застосовувати лікарський засіб, коли шерсть тварини волога. Уникайте частого миття тварин шампунем, оскільки збереження ефективності препарату в цих випадках не досліджувався.

Для лікування тварин при ураженні кліщами роду Otodectes Не застосовуйте безпосередньо у вушний канал.

Важливо застосовувати дозу, як зазначено, щоб мінімізувати кількість, яке тварина може злизати.

Селамектін можна безпечно застосовувати тваринам при інвазії Dirofilaria immitis при локалізації в серце, легеневої артерії, інших кровоносних судинах, проте, згідно з ветеринарної практики, рекомендується перевіряти всіх тварин старше 6 місяців, які проживають в країнах, де є проміжні господарі комарі пологів Culex, Aedes, Anopheles і наявні інвазії м'ясоїдних тварин, що викликаються нематодами родини Filariidae.

Цей препарат неефективний щодо статевозрілих паразитів виду D. immitis.

Особливі заходи безпеки, які повинні бути прийняті особою, яка буде застосовувати препарат для тварин

Мийте руки після використання і змивайте негайно будь-яку речовину, що контактує зі шкірою милом і водою. У разі випадкового потрапляння в очі, негайно промийте очі водою, негайно зверніться за медичною допомогою і покажіть лікаря листок-вкладиш в упаковку або етикетку.

Цей препарат є легкозаймистим; тримати подалі від джерел тепла, іскор, відкритого вогню або інших джерел загоряння.

Не палити, не їсти і не пити під час роботи з препаратом.

Уникати прямого контакту з обробленими тваринами, поки місце нанесення не висохне. В день лікування діти не повинні брати руками оброблених тварин, а тваринам не допускається спати зі своїми господарями, особливо з дітьми. Використані аплікатори слід негайно утилізувати і не залишати в межах зору і досяжності дітей.

Люди з чутливою шкірою або відомої алергією на ветеринарні препарати цього типу повинні з обережністю поводитися з ветеринарним лікарським засобом.

Форма випуску

Прозора поліпропіленова піпетка з одноразовою дозою з поліетиленовою або поліоксіметиленовою або поліпропіленовою кришкою зі штирем, упакована в ламінований триплексний мішок з поліестеру, алюмінію та поліетилену; по 1, 3, 6 або 15 піпеток в картонній коробці.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла місці. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від впливу вологи і світла при температурі не вище 30 ° C.

Термін придатності 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Основні атрибути
ВиробникKRKA
Користувацькі характеристики
Вага котадо 2,5 кг
 • Ціна: 149 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner