Кошик
707 відгуків
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Краплі від бліх та кліщів KRKA Prinocate (Прінокат) спот-он для котів до 4 кг (1шт.)

138 ₴

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн

 • Готово до відправки
 • Код: 89546521
+380 (50) 225-00-03
 • 0 (800) 33-31-45
  безкоштовно
Краплі від бліх та кліщів KRKA Prinocate (Прінокат) спот-он для котів до 4 кг (1шт.)
Готово до відправкиКраплі від бліх та кліщів KRKA Prinocate (Прінокат) спот-он для котів до 4 кг (1шт.)
138 ₴
+380 (50) 225-00-03
 • 0 (800) 33-31-45
  безкоштовно
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Краплі від бліх та кліщів KRKA Prinocate (Прінокат) спот-он для котів

Опис

Прозорий, жовтуватий, жовтий або коричнево-жовтий розчин.

Склад

1 мл розчину містить діючі речовини:

 • імідаклоприд – 100 мг,
 • моксидектин – 10 мг.

Допоміжні речовини: спирт бензиловий, пропіленкарбонат, бутилгідрокситолуол (E 321), троламін.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код АТС vet: QP54, ендектокциди (QP54АВ52, моксидектин; QP53AX17, імідаклоприд).

Імідаклоприд, 1-(6-хлоро-3-піридилметил)-N-нітро-імідазолідин-2-іліденамін є ектопаразитицидом, що належить до класу нітрометилен-гетероциклічних сполук. Група хімічного складу інсектоакарицидів – неонікотиноїди. Імідаклоприд має високу спорідненість до нікотинових ацетилхолінових рецепторів у постсинаптичних ділянках центральної нервової системи (ЦНС). Він взаємодіє з нікотинергічним рецептором ектопаразита, розміщеним на постсинаптичному нейроні, порушує передачу нервового імпульсу по ньому, та призводить до паралічу та загибелі ектопаразита. Імідаклоприд ефективний проти личинок та імаго бліх. Через слабку взаємодію з нікотиновими рецепторами ссавців та низький рівень проникнення через їх гематоенцефалічний бар'єр, діюча речовина практично не впливає на ЦНС ссавців.

Моксидектин, 23-(О-метилоксим)-F28249 альфа - макроциклічний лактон другого покоління з групи мільбеміцинів. Це паразитицид, активний проти багатьох ендо- та ектопаразитів. Моксидектин активний проти личинок (стадії L3, L4) Dirofilaria immitis. Він також активний проти нематод травного каналу та дихальних шляхів. Моксидектин взаємодіє з гама-аміномасляною кислотою та глутамат-пропускними хлорними канальцями паразитів. Це призводить до відкриття іонних хлорних канальців на постсинаптичній мембрані, збільшення іонів хлору та незворотного зниження м’язової активності, паралічу та загибелі паразитів.

Препарат має стійку дію і захищає тварину після одноразового застосування протягом 4 тижнів від повторного зараження паразитами. Після нанесення препарату на шкіру тварини, імідаклоприд швидко розповсюджується по поверхні шкіри протягом однієї доби. Сліди імідаклоприду залишаються на шкірі протягом усього періоду лікування.

Моксидектин всмоктується через шкіру, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові у період між 1 - 2 добою після обробки тварини і повільно виділяється з плазми протягом місяця.

Показання до використання

Лікування та профілактика котів при ураженні блохами: Ctenocephalides felis;

Лікування отодектозу: Otodectes cynotis;

Лікування нотоедрозу: Notoedres cati;

Лікування нематодозів дихальних шляхів: Eucoleus aerophilus / syn. Capillaria aerophila, Aelurostrongylus abstrusus (дорослі і молоді форми);

Лікування нематодозів травного каналу: Toxocara cati, Ancylostoma tubaeforme;

Профілактика дирофіляріозу: Dirofilaria immitis (мікродирофілярії L3 та L4 стадій);

Лікування телазіозу: Thelazia callipaeda (дорослі і молоді форми),

Препарат можна використовувати як один із засобів комплексного лікування блошиного алергічного дерматиту.

Лікування та профілактика тхорів при ураженні блохами (Ctenocephalides felis), а також профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis: мікродирофілярії L3 та L4 стадії).

Спосіб застосування

Для зовнішнього точкового застосування (топікальне нанесення).

Лікування і профілактика сифонаптерозу (ураження блохами) за допомогою Прінокат Спот-он для котів

Одноразове нанесення запобігає зараженню блохами протягом 4 тижнів. Може бути доцільним поєднання лікування ветеринарним препаратом «Прінокат® Cпот-он для котів» із методами обробки місця перебування тварини, спрямованими на порушення життєвого циклу бліх у навколишньому середовищі. Це може призвести до скорочення популяції домашніх бліх. Препарат слід наносити щомісяця, якщо він застосовується при комбінованому лікуванні блошиного алергічного дерматиту.

Лікування отодектозу Прінокатом для котів

Слід проводити одноразову обробку препаратом. Можлива повторна обробка через 30 діб після ветеринарного огляду. Не застосовувати безпосередньо у вушний канал.

Лікування нотоедрозу Прінокатом для котів

Слід проводити одноразову обробку препаратом.

Лікування нематодозів травного каналу та дихальних шляхів

Щомісячна обробка тварин препаратом знижує можливість зараження нематодами. Препарат також використовують у період профілактичного карантинування (за результатами дослідження проб калу), при планових та сезонних дегельмінтизаціях котів проти нематодозів травного каналу та дихальних шляхів.

Лікування нематодозів травного каналу: токсокарозу (Toxocara cati), анкілостомозу (Ancylostoma tubaeforme).

Препарат застосовують щомісячно

Профілактика нематодозів дихальних шляхів: елуростронгільозу (Aelurostrongylus abstrusus), еуколеозу /син. капіляріозу (Eucoleus aerophilus / syn. Capillaria aerophile)

Препарат слід наносити щомісяця.

Лікування нематодозів дихальних шляхів: елуростронгільозу (Aelurostrongylus abstrusus), еуколеозу /син. капіляріозу (Eucoleus aerophilus / syn. Capillaria aerophile)

Щомісячна обробка тварини три місяці поспіль.

Лікування телазіозу

Одноразове застосування препарату.

Профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis):

Препарат застосовують за 1 місяць до очікуваної активності кровосисних комах (комарі різних родів: Anophelex, Culex, Aedex та блох), впродовж усього періоду активності та ще місяць після завершення їхньої активності, або протягом усього року. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в один і той же день. Якщо тварині застосовували інший препарат, який захищає від мікродирофілярій, Прінокат® Спот-он для котів можна застосовувати через 1 місяць після обробки попереднім препаратом.

Лікування та профілактика сифонаптерозу (ураження блохами)

Застосування препарату попереджає зараження блохами впродовж 3-х тижнів. При високій активності бліх у зовнішньому середовищі рекомендується повторна обробка через 2 тижні.

Профілактика дирофіляріозу

Препарат застосовують за місяць до очікуваної активності кровосисних комах (комарі різних родів: Anophelex, Culex, Aedex та блох), впродовж усього періоду активності та ще місяць після завершення їхньої активності, або впродовж усього року. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в один і той же день.

Спосіб застосування:

Витягнути піпетку з упаковки. Тримаючи піпетку у вертикальному положенні, викрутити і зняти ковпачок.

Перевернути ковпачок та одягнути його іншим кінцем на піпетку. Натиснути і повернути ковпачок, щоб відкрити піпетку, розірвавши ізоляційну мембрану.

Розділіть шерсть на шиї тварини біля основи черепа, щоб було видно шкіру. Покладіть кінчик піпетки на шкіру і кілька разів стисніть піпетку, щоб нанести весь її вміст на шкіру. Уникайте контакту між препаратом і вашими пальцями.

Нанесення біля основи черепа мінімізує можливість злизування препарату твариною. Препарат слід наносити лише на непошкоджену шкіру.

Застереження

Не застосовувати тваринам з гіперчутливістю до складників препарату. Не застосовувати кошенятам віком до 9 тижнів. Для тхорів: не застосовувати препарат фасуванням для котів великих порід (об’єм піпетки 0,8 мл) або для собак (будь-яких розмірів). Не застосовувати для канарок.

Застереження при використанні Прінокат (Prinocate) Cпот-он для котів

Лікування котів масою тіла до 1 кг та тхорів масою до 0,8 кг, має ґрунтуватися на оцінці співвідношення користь/ризик. Застосувати препарат хворим та виснаженим тваринам слід лише з урахуванням співвідношення користь/ризик. Препарат слід наносити лише на непошкоджену шкіру. Не допускати потрапляння препарату в очі та слизові оболонки тварин, також всередину (перорально). Не допускати контакту оброблених препаратом тварин з іншими тваринами до повного висихання шкіри. Не дозволяти щойно обробленим тваринам вилизувати один одного.

Рекомендується проводити діагностику котів та тхорів віком понад 6 місяців на дирофіляріоз (статевозрілі паразити) перш ніж розпочати профілактичне лікування, оскільки застосування препарату для котів або тхорів, у яких наявні статевозрілі серцеві гельмінти, може спричинити серйозні побічні ефекти, включаючи загибель тварини. Якщо діагностується інвазування статевозрілими серцевими гельмінтами Dirofilaria immitis, інвазію слід лікувати відповідно до сучасних наукових знань.

У деяких тварин ураження збудником Notoedres cati може бути особливо тяжким. У цих випадках необхідне супутня підтримуюча терапія іншими препаратами, оскільки лікування тільки цим препаратом може бути недостатнім для запобігання загибелі тварини.

Особливі заходи безпеки, яких має вживати особа, яка буде застосовувати ветеринарний лікарський засіб для тварин

Перед застосуванням препарату необхідно уважно прочитати листівку-вкладку. Під час обробки тварин не можна курити, пити і приймати їжу. Під час обробки тварин препаратом уникати попадання препарату на відкриті ділянки шкіри, слизові оболонки, в очі. При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки або очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Якщо подразнення шкіри або очей не проходить, або препарат випадково потрапив у травний канал необхідно звернутися до лікаря і показати листівку-вкладку з упаковки. Після роботи з препаратом необхідно ретельно вимити руки теплою водою з милом. Особи із гіперчутливістю до складників препарату повинні наносити препарат з обережністю користуючись гумовими рукавичками. Щойно обробленим тваринам не можна дозволяти спати в одному ліжку з власником.

Розчинник, що входить до складу «Прінокат® Спот-он для котів», може залишати плями та псувати такі матеріали як шкіра, тканини, пластик та інші. Якщо тварини утримуються у квартирі і мають доступ до меблів, то після обробки їх необхідно утримувати окремо до повного висихання препарату на шкірі. Перевищення рекомендованої дози в 10 разів у котів переносилося без ознак побічних ефектів або небажаних клінічних симптомів. Відомого специфічного антидоту не існує. Можливо застосування активованого вугілля.

Не застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами. Не має інформації щодо безпеки застосування препарату «Прінокат® Cпот-он для котів» у період вагітності або лактації.

Лабораторні дослідження застосування імідаклоприду або моксидектину щурам та кролям не виявили жодних доказів тератогенності або токсичності для вагітних самок та плода. Використання препарату під час вагітності та лактації повинно ґрунтуватися на оцінці співвідношення користь/ризик та тільки після призначення лікування лікарем ветеринарної медицини.

Після застосування препарату у котів може виникнути короткочасний свербіж, еритеми на шкірі, у деяких випадках виникають ознаки засалювання шерсті, які швидко проходять. У тварин, які випадково злизали препарат відразу після нанесення, можуть виникнути ускладнення: посилене слиновиділення, блювота, порушення дихання та ознаки нервових розладів (атаксія, генералізований тремор, розширення зіниць, ністагм . Ці ознаки інтоксикації зникають через декілька хвилин без додаткового лікування.

У дуже рідких випадках дія препарату може спричинити такі зміни у поведінці, як апатичність, збудження та втрата апетиту. Правильне нанесення препарату зводить до мінімуму можливість злизування препарату.

Форма випуску

Поліетиленові піпетки об’ємом 0,4 мл; 0,8 мл, розфасовані в блістери, упаковані в картонні коробки по 1, 3, 4, 6, 24 або 48 піпеток.

Пакувальний матеріал: білі одноразові піпетки з поліпропілену (ПП) з кришкою із шипом з поліетилену високої щільності (ПЕВЩ) або поліоксиметилену (ПОМ) або поліпропілену (ПП), упаковані в ламінований тришаровий пакет з поліестеру (ПЕТФ), алюмінію і поліетилену низької щільності (ПЕНЩ).

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей та тварин місці за температури від 0 до 30 °С.

Термін придатності

2 роки.

Основні
ВиробникKRKA
КолірКоричневий
Користувацькі характеристики
Вага котадо 4 кг
 • Ціна: 138 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner