Кошик
660 відгуків
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Як промити кокосовий субстрат та як зробити якісний субстрат для равликів

Як промити кокосовий субстрат та як зробити якісний субстрат для равликів

Кокосовий субстрат – це універсальний, якісний, стійкий до гниття та патогенної мікрофлори субстрат, який добре підходить для використання як наповнювач для тераріумів з равликами такими як Ахатина та інші.

Альо кокосовий субстрат збирають та переробляють на узбережжі океану, тому він містить надлишок солей до яких равлики дуже чутливі, тому перед використанням його потрібно промити.

Зробити це дуже просто: беремо будь-яку чисту ємність по обєму таку, щоб після набухання субстрату залишилося ще достатьно вільнього місця. Заливаємо кокос звичайною водою з-під крану з надлишком, після набухання перемішуємо, віджимаємо та зливаємо воду, можна використовувати друшлак. Таку процедуру потрібно повторити 3 рази, після чого кокос готовий до використання.

Не зважаючи на ті що кокос універсальний і стійкий субстрат, він стерильний і не містить ніяких поживних речовин. Тому для того, щоб зробити дійсно якісний субстрат ми радимо додавати верхів'я стабілізований торф з розрахунку 1:1. Також можна використовувати і чистий торф, або змішувати в інших пропорції. Важливо правильно вибрати торф, pH якого повинен бути не нижче 5.0, так як при нижчому показнику равлик може обпектись, для прикладу pH кокосовогу субстрату може буди від 5.0 до 7.0.

Усім потрібним властивостям відповідає Торф верховий pH+ TerriX

Це 100% натуральний продукт природньго походження. Більш ніж на 70% складається із залишків сфагнових мохів. Добре тримає вологу, рихлий і м'яка який, добре зберігає тепло, тому равлики добре собі в ньому почувають. Також торф містить багато мікроелементів та органіки, має антисептичні властивості та стійкий до гниття.

Торф промивати не потрібно, після того як ви промили кокос і віджали, можна змішати його з торфом і при необхідності додадково зволожити.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner