Кошик
713 відгуків
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Повідець - контролер Dog Walking - принцип роботи, опис та інструкція по використанню

Повідець - контролер Dog Walking - принцип роботи, опис та інструкція по використанню

Ваша собака сильно тягне, бігає з боку в бік і не слухається Вас?

Повідець контролер - безболісний інструмент корекції небажаної поведінки собаки на прогулянці. Досить легкого отдергивания і собака розуміє, що від неї вимагається. Не травмує собаку на відміну від суворого повідця, який впивається в шию собаки гострими шипами. Використовується кінологами для дресирування собак у віці від 3х місяців.

Оберіть зручний розмір

Залежно від розміру і віку собаки є 3 товщини повідця на вибір для максимального комфорту. Повідець 6мм - для собак до 15кг та цуценят. Повідець 8мм - для собак більше 10кг. Повідець 9мм - для собак більше 20кг. Повідець 10мм - для собак більше 50кг.

Як працює?

Звичайний повідець - зашморг або строгач з шипами просто впиваються в шию собаки, і так як шия у собак малочутлива, то собака просто терпить біль і продовжує тягнути господаря. Повідець – контролер, завдяки спеціальному фіксатора, ви зможете зафіксувати в чутливому місці під вухами, і собака почне реагувати на ваші ривки.

Так само поводок можна використовувати як легку версію намордника (собака зможе в ньому трохи відкривати паща).

Як користуватися?

Надіньте ремінець на шию собаки, спеціальним фіксатором затисніть повідець під вухами. Не затискайте дуже туго, щоб собака не постійно відчувала дискомфорт, досить затиснути так щоб повідець сам не спадав. При некоректній поведінці собаки починайте потроху смикати за поводок, далі трохи сильніше, так поступово зрозумієте суть роботи.

Щоб використовувати повідець як намордник: одягніть ремінець на шию собаці, під пащею загорніть повідець вісімкою і накиньте на пащу, фіксатором відрегулюйте натяг.

Рекомендації:

Після того як собака зреагувала на ваші ривки, обов'язково покажіть їй, що ви від неї хочете і можете заохотити смакотою.

Опис:

Поводки изготовлены из качественных материалов: прочного троса, укомплектованы двумя сварными кольцами, надежным металлическим фиксатором. Места соединения сшиты армированной капроновой нитью, декорированы пластиковыми накладками европейского производства. Поводки выдерживают сверхвысокие нагрузки и служат долгие года.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner