Кошик
708 відгуків
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Наповнювачі для тераріуму. Який наповнювач вибрати? Список тварин і відповідних для них наповнювачів.

Наповнювачі для тераріуму. Який наповнювач вибрати? Список тварин і відповідних для них наповнювачів.

Наповнювачі для тераріуму. Який наповнювач вибрати? Список тварин і відповідних для них наповнювачів.

Домашній тераріум є певною заміною акваріуму або домашній тварині. Наприклад, кішці або собаці. У тераріумі можуть мешкати безліч різних тварин. Купити наповнювачі для мешканців тераріуму можна у нас на сайті. Але для кожного з них потрібен спеціальний наповнювач, щоб тварина відчувало себе в комфорті і безпеці.

 1. Равлики Ахатина – їм підходить наповнювач з кокосового субстрату, або ж нейтралізований торф. Часто ці 2 наповнювача змішують 1:1 і додають крейду.
 2. Ігуана – щоб забезпечити тварину хорошим наповнювачем, достатньо взяти килимок з штучного торфу. Але потрібно добре їх закріпити на поверхні.
 3. Павук-птахоїд – для нього може підходити будь наповнювач, яких добре утримує вологу і довго не псуються. Наприклад, той же торф або кокосовий субстрат.
 4. Середньоазіатська черепаха – для грунту можна використовувати пристосовану гальку, мох або кокосовий субстрат.
 5. Леопардовий гекон – звичайний наповнювач за типом піску буде шкідливий для гекона. Тому ми радимо використовувати штучні килимки, які імітують траву, або звичайні рушники.
 6. Змії – для більшості різновидів змій підійдуть звичайні наповнювачі комкающийся, які добре вбирають вологу. Також в якості субстрату можна використовувати мох і рушники.
 7. Червоновуха черепаха – для них також добре підходять субстрати з моху або кокоса.
 8. Момбаса павук-бабуїн – для них характерний посушливий ареал проживання. Тому потрібен наповнювач, який буде утримувати вологу, такий як торф або кокосовий грунт.
 9. Квакша звичайна – для цих мешканців тераріуму не потрібні спеціальні наповнювачі або інше обладнання. Цей вид жаб добре пристосовується до будь-яких умов. Тому можна взяти звичайний наповнювач або паперові рушники.
 10. Сірий варан – для них добре підійде штучний газон з невеликою висотою ворсу, куди можна насипати піску.
 11. Звичайна ігуана – для неї існує безліч наповнювачів. Добре підійдуть звичайні паперові рушники. Вони добре вбирають вологу і здатні очищати ігуани з задньої частини.
 12. Гребінчастий тритон – наприклад, звичайний торф або мох можна використовувати в купе з зовнішніми або внутрішніми фільтрами.
 13. Прудка ящірка – в якості наповнювача можна використовувати різні види грунту, крім досить дрібного піску, так як він може потрапити в їжу і викликати проблеми зі шлунком.
 14. Вуж звичайний – хорошим вибором субстрату стане кокосовий субстрат або мох, який добре вбирає вологу.
 15. Сіра жаба – для їх утримання відмінно підійде звичайний мох в якості наповнювача, розставлений по стінках тераріуму.
 16. Шпорцева жаба – поза води це ссавець гине, тому варто наповнити тераріум невеликий галькою або піском.
 17. Жаба – пучеглазка – для неї добре підходить мох, який здатний утримувати вологу.
 18. Жаба – древолаз – наповнювачем може послужити будь-яка субстанція, крім дрібного піску. Адже жаба харчується виключно дрібними кормами, тому пісок ні в якому разі не повинен потрапити туди.
 19. Плямистий эублефар – це невибагливі тварини, яких досить легко містити в тераріумі. В якості грунту можна використовувати килимки з імітацією трави або паперові рушники.
 20. Тигровий пітон – йому добре підійде штучний килимок з травою або мох, адже це його звичне середовище існування.
 21. Габонская гадюка – ці тварини часто сидять у затишних місцях, тому більшість наповнювачів будуть їм підходити. Але потрібно виділити більшу площу тераріуму.
 22. Кавказька крестовка – її досить важко утримувати в тераріумі новачкові, адже потрібно підтримувати певну температуру і вологість. Непоганим наповнювачем буде мох або кокосовий субстрат.
 23. Жаба-часничниця – гарним варіантом наповнювача стане трохи вологі звичайні кокосові тирсу.
 24. Жаба-водонос – вони невибагливі до умов існування, тому більшість наповнювачів будуть придатні для їх утримання.
 25. Жаба-ага – тварини живляться великої їжею, тому часто тераріум засмічується продуктами білкового обміну. У зв'язку з цим потрібно використовувати наповнювач з гравієм, щоб його було легко чистити.
 26. Жаба-водонос – цього виду добре підходить наповнювач з грунтом з гравію або керамзиту.
 27. Бородата агама – для дитинчат добре підійде штучний килимок з травою. Для дорослих особин бажано використовувати класичний грунт.
 28. Звичайна гадюка – якщо ви вирішили завести звичайну гадюку, то варто спорудити горизонтальний тераріум з гігроскопічним грунтом, таким як торф або мох.
 29. Жаба-листолаз – крім невисоких рослин, за якими люблять переміщатися ці жаби, їм потрібен наповнювач їх моху або, наприклад, торфу.
 30. Крокодиловий сцинк – ці тварини можуть лазити по корчів, але не високо. Тому їм потрібен наповнювач не сильно вологий, але і не сухий. Наприклад, дрібна галька.
 31. Тигровий вже – для них хорошим варіантом стане наповнювач у вигляді килимка зі штучною травою.
 32. Аксолотль – в якості наповнювача добре підійде грунт дрібної фракції. Адже ці тварини люблять тягнути до рота все що попало, тому краще перестрахуватися.
 33. Червоноока квакша – цей вид жаб любить лазити по гілках, тому йому потрібен великий тераріум. А в якості наповнювача можна використовувати пісок або мох.
 34. Синій птахоїд – для них характерний наповнювач з мокрого піску або торф'яного моху, які містять необхідний вміст вологи.
 35. Мантелла – в якості субстрату або ж наповнювача можна використовувати великий мох сфагнум. Це хороший варіант для цих тварин.
 36. Жахливий листолаз – для них характерний наповнювач з дрібної трави з рослин, наприклад, орхідеї або сукулентів заввишки до п'яти сантиметрів.
 37. Чилійський птахоїд – досить хорошим наповнювачем для цих павуків є торф або кокосовий субстрат.
 38. Шпороносная черепаха – її краще тримати в сухих тераріумах. Можна використовувати килимки з дрібної штучною травою.
 39. Європейська болотна черепаха – хорошим тераріумом для них стане той, в якому буде місце з водою, де вони зможуть плавати, і з невеликим острівцем з сухим наповнювачем.
 40. Маїсовий полоз – для цих видів тварин можна використовувати килимки з штучною травою або щось схоже.
 41. Королівський пітон – добре живе в теплому тераріумі. В якості наповнювача можна використовувати паперові рушники або низьку траву.
 42. Хамелеон – ці тварини можуть добре пристосовуватися до різних середовищ існування, тому в якості наповнювача можна використовувати траву або мох.
 43. Кумка – її варто містити в тераріумах з наповнювачем, що складається з высокорастущей трави.
 44. Вогняна саламандра – при вмісті в тераріумі варто подбати про грунті. Їм може бути звичайна невисока трава чи мох.
 45. Ставкової тритон – так як це більше водна тварина, то варто наповнити тераріум галькою або невеликими камінчиками.
 46. Скорпіон – також, як і у випадку з павуком-птицеедом, тераріум варто наповнити піском або галькою.
 47. Богомол – їх слід утримувати в тераріумі з оптимальною температурою і вологістю. Грунт може складатися з невеликої трави з рослинами і парочкою гілок.
 48. Сарана – її теж потрібно тримати в місці, яке містить оптимальну вологість. В якості наповнювача можна використовувати килимки з травою і декількома рослинами.
 49. Смугастий вже – для них характерний наповнювач з невеликої по висоті трави, який буде імітувати звичний ареал проживання.
 50. Безхребетні тварини – їх теж можна утримувати в тераріумі, але вони більше підходять для корму більшим мешканцем акваріума, тому особливий наповнювач їм не потрібен.

Наповнювачі для тераріуму TerriX можна купити в зоомагазині SMART ZOO

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner