Наповнювачі для тераріуму. Який наповнювач вибрати? Список тварин і відповідних для них наповнювачів.
Наповнювачі для тераріуму. Який наповнювач вибрати? Список тварин і відповідних для них наповнювачів.
Домашній тераріум є певною заміною акваріуму або домашній тварині. Наприклад, кішці або собаці. У тераріумі можуть мешкати безліч різних тварин. Купити наповнювачі для мешканців тераріуму можна у нас на сайті. Але для кожного з них потрібен спеціальний наповнювач, щоб тварина відчувало себе в комфорті і безпеці.
- Равлики Ахатина – їм підходить наповнювач з кокосового субстрату, або ж нейтралізований торф. Часто ці 2 наповнювача змішують 1:1 і додають крейду.
- Ігуана – щоб забезпечити тварину хорошим наповнювачем, достатньо взяти килимок з штучного торфу. Але потрібно добре їх закріпити на поверхні.
- Павук-птахоїд – для нього може підходити будь наповнювач, яких добре утримує вологу і довго не псуються. Наприклад, той же торф або кокосовий субстрат.
- Середньоазіатська черепаха – для грунту можна використовувати пристосовану гальку, мох або кокосовий субстрат.
- Леопардовий гекон – звичайний наповнювач за типом піску буде шкідливий для гекона. Тому ми радимо використовувати штучні килимки, які імітують траву, або звичайні рушники.
- Змії – для більшості різновидів змій підійдуть звичайні наповнювачі комкающийся, які добре вбирають вологу. Також в якості субстрату можна використовувати мох і рушники.
- Червоновуха черепаха – для них також добре підходять субстрати з моху або кокоса.
- Момбаса павук-бабуїн – для них характерний посушливий ареал проживання. Тому потрібен наповнювач, який буде утримувати вологу, такий як торф або кокосовий грунт.
- Квакша звичайна – для цих мешканців тераріуму не потрібні спеціальні наповнювачі або інше обладнання. Цей вид жаб добре пристосовується до будь-яких умов. Тому можна взяти звичайний наповнювач або паперові рушники.
- Сірий варан – для них добре підійде штучний газон з невеликою висотою ворсу, куди можна насипати піску.
- Звичайна ігуана – для неї існує безліч наповнювачів. Добре підійдуть звичайні паперові рушники. Вони добре вбирають вологу і здатні очищати ігуани з задньої частини.
- Гребінчастий тритон – наприклад, звичайний торф або мох можна використовувати в купе з зовнішніми або внутрішніми фільтрами.
- Прудка ящірка – в якості наповнювача можна використовувати різні види грунту, крім досить дрібного піску, так як він може потрапити в їжу і викликати проблеми зі шлунком.
- Вуж звичайний – хорошим вибором субстрату стане кокосовий субстрат або мох, який добре вбирає вологу.
- Сіра жаба – для їх утримання відмінно підійде звичайний мох в якості наповнювача, розставлений по стінках тераріуму.
- Шпорцева жаба – поза води це ссавець гине, тому варто наповнити тераріум невеликий галькою або піском.
- Жаба – пучеглазка – для неї добре підходить мох, який здатний утримувати вологу.
- Жаба – древолаз – наповнювачем може послужити будь-яка субстанція, крім дрібного піску. Адже жаба харчується виключно дрібними кормами, тому пісок ні в якому разі не повинен потрапити туди.
- Плямистий эублефар – це невибагливі тварини, яких досить легко містити в тераріумі. В якості грунту можна використовувати килимки з імітацією трави або паперові рушники.
- Тигровий пітон – йому добре підійде штучний килимок з травою або мох, адже це його звичне середовище існування.
- Габонская гадюка – ці тварини часто сидять у затишних місцях, тому більшість наповнювачів будуть їм підходити. Але потрібно виділити більшу площу тераріуму.
- Кавказька крестовка – її досить важко утримувати в тераріумі новачкові, адже потрібно підтримувати певну температуру і вологість. Непоганим наповнювачем буде мох або кокосовий субстрат.
- Жаба-часничниця – гарним варіантом наповнювача стане трохи вологі звичайні кокосові тирсу.
- Жаба-водонос – вони невибагливі до умов існування, тому більшість наповнювачів будуть придатні для їх утримання.
- Жаба-ага – тварини живляться великої їжею, тому часто тераріум засмічується продуктами білкового обміну. У зв'язку з цим потрібно використовувати наповнювач з гравієм, щоб його було легко чистити.
- Жаба-водонос – цього виду добре підходить наповнювач з грунтом з гравію або керамзиту.
- Бородата агама – для дитинчат добре підійде штучний килимок з травою. Для дорослих особин бажано використовувати класичний грунт.
- Звичайна гадюка – якщо ви вирішили завести звичайну гадюку, то варто спорудити горизонтальний тераріум з гігроскопічним грунтом, таким як торф або мох.
- Жаба-листолаз – крім невисоких рослин, за якими люблять переміщатися ці жаби, їм потрібен наповнювач їх моху або, наприклад, торфу.
- Крокодиловий сцинк – ці тварини можуть лазити по корчів, але не високо. Тому їм потрібен наповнювач не сильно вологий, але і не сухий. Наприклад, дрібна галька.
- Тигровий вже – для них хорошим варіантом стане наповнювач у вигляді килимка зі штучною травою.
- Аксолотль – в якості наповнювача добре підійде грунт дрібної фракції. Адже ці тварини люблять тягнути до рота все що попало, тому краще перестрахуватися.
- Червоноока квакша – цей вид жаб любить лазити по гілках, тому йому потрібен великий тераріум. А в якості наповнювача можна використовувати пісок або мох.
- Синій птахоїд – для них характерний наповнювач з мокрого піску або торф'яного моху, які містять необхідний вміст вологи.
- Мантелла – в якості субстрату або ж наповнювача можна використовувати великий мох сфагнум. Це хороший варіант для цих тварин.
- Жахливий листолаз – для них характерний наповнювач з дрібної трави з рослин, наприклад, орхідеї або сукулентів заввишки до п'яти сантиметрів.
- Чилійський птахоїд – досить хорошим наповнювачем для цих павуків є торф або кокосовий субстрат.
- Шпороносная черепаха – її краще тримати в сухих тераріумах. Можна використовувати килимки з дрібної штучною травою.
- Європейська болотна черепаха – хорошим тераріумом для них стане той, в якому буде місце з водою, де вони зможуть плавати, і з невеликим острівцем з сухим наповнювачем.
- Маїсовий полоз – для цих видів тварин можна використовувати килимки з штучною травою або щось схоже.
- Королівський пітон – добре живе в теплому тераріумі. В якості наповнювача можна використовувати паперові рушники або низьку траву.
- Хамелеон – ці тварини можуть добре пристосовуватися до різних середовищ існування, тому в якості наповнювача можна використовувати траву або мох.
- Кумка – її варто містити в тераріумах з наповнювачем, що складається з высокорастущей трави.
- Вогняна саламандра – при вмісті в тераріумі варто подбати про грунті. Їм може бути звичайна невисока трава чи мох.
- Ставкової тритон – так як це більше водна тварина, то варто наповнити тераріум галькою або невеликими камінчиками.
- Скорпіон – також, як і у випадку з павуком-птицеедом, тераріум варто наповнити піском або галькою.
- Богомол – їх слід утримувати в тераріумі з оптимальною температурою і вологістю. Грунт може складатися з невеликої трави з рослинами і парочкою гілок.
- Сарана – її теж потрібно тримати в місці, яке містить оптимальну вологість. В якості наповнювача можна використовувати килимки з травою і декількома рослинами.
- Смугастий вже – для них характерний наповнювач з невеликої по висоті трави, який буде імітувати звичний ареал проживання.
- Безхребетні тварини – їх теж можна утримувати в тераріумі, але вони більше підходять для корму більшим мешканцем акваріума, тому особливий наповнювач їм не потрібен.
Наповнювачі для тераріуму TerriX можна купити в зоомагазині SMART ZOO
- Повідець - контролер Dog Walking - принцип роботи, опис та інструкція по використаннюВаша собака сильно тягне, бігає з боку в бік і не слухається Вас? Повідець контролер - ефективний інструмент корекції небажаної поведінки собаки на прогулянці.Повідець - контролер Dog Walking - принцип роботи, опис та інструкція по використанню
- Як промити кокосовий субстрат та як зробити якісний субстрат для равликівКокосовий субстрат – це універсальний, якісний, стійкий до гниття та патогенної мікрофлори субстрат, який добре підходить для використання як наповнювач для тераріумів з равликами такими як Ахатина та інші.Як промити кокосовий субстрат та як зробити якісний субстрат для равликів