Кошик
660 відгуків
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Наповнювачі для тераріумів з вологим середовищем

Наповнювачі для тераріумів з вологим середовищем

Наповнювачі для тераріумів з вологим середовищем

Дивовижна можливість отримати з допомогою вологого тераріуму справжній куточок живої природи прямо у своїй квартирі не залишилася без уваги багатьох городян. Ось чому все частіше сьогодні можна почути, що той чи інший знайомий завів собі тераріум з водоплавним твариною чи слимаком.

Існуючі сьогодні технології, обладнання та матеріали дозволяють утримувати в аква-тераріумі тварин з будь-яких широт і кліматичних поясів. У нашому інтернет-магазині можна купити наповнювач для тераріуму з вологим середовищем для будь-яких популярних і екзотичних тварин. І один з найкращих – це наповнювач виробника Terrix.

 

Основні мешканці

 

Найчастіше мешканцями вологих тераріумів стають:

 • черепахи;
 • жаби;
 • вужі та інші тяжіють до водних басейнів змії;
 • всілякі амфібії;
 • равлики та інші молюски.

Найширший асортимент наповнювачів

 

У нашому інтернет-магазині можна замовити наповнювач для тераріуму з вологим середовищем виходячи з будь-яких міркувань і переваг. У нашому асортименті представлені наповнювачі, придатні для всіх без винятку типових і рідкісних мешканців аква-тераріумів.

 

Грунти для вологих тераріумів

 

Спираючись на поради зоологів і власні спостереження за звичками і звичками домашнього вихованця, ви зможете у нас купити грунт для тераріуму з вологим середовищем будь-якої потрібної різновиди, в тому числі:

 • кокосовий субстрат;
 • мох сфагнум;
 • волокнистий верховий торф;
 • гігроскопічний мінерал вермикуліт.

Якщо ви зіткнулися з необхідністю купити наповнювач для тераріуму з вологим середовищем, проте точно не знаєте, чи підійде він для вашого звірка або комахи, то зупиніть свій вибір на кокосовому субстраті для тераріуму Terrix дрібному. На нашому сайті можна одним кліком купити кокосовий наповнювач дрібний за дуже низькою ціною і в будь-якій зручній упаковці, а саме:

 • 0,9 л;
 • 3х0,9 л;
 • 7 л.

Ми також раді запропонувати вам більш велику версію цього дуже популярного серед натуралістів наповнювача. В залежності від числа тераріумів, встановлених у квартирі, палаці юнацької творчості, місцевому клубі любителів природи, школі або музеї рідного краю, а також кількості звірів і комах ви можете замовити наповнювач для тераріуму кокосовий великий Terrix в таких упаковках:

 • 1 л;
 • 2 л;
 • 7 л.

Переваги наповнювачів Terrix

 

Кокосовий субстрат Terrix являє собою подрібнену шкаралупу кокосового горіха. Він хороший тим, що не містить ніяких хімічних або органічних добавок, що помітно знижує ризик розвитку у тварини алергії.

Завдяки природній структурі кокосового волокна такий субстрат майже не пліснявіє, хоча чудово вбирає вологу. Давно підраховано, що він здатний увібрати в сім разів більше вологи, ніж важить сам. Це робить його справді унікальним наповнювачем для земноводних, у тому числі часто містяться в акватераріумах жаб, тритонів, саламандр.

 

Купити грунт для тераріуму з вологим середовищем з шкаралупи кокоса можуть також любителі плазунів, у тому числі черепах, крокодильчиків, гаттерий, змій, ящірок, хамелеонів. Швидко наситившись вологою, волокно кокосового буде поступово її випаровувати, тим самим створюючи істинно тропічну атмосферу, в якій і потребують амфібії та рептилії.

 

Комфортний універсальний субстрат

 

У тому випадку, якщо ви вирішили поселити в своїй квартирі равликів, то на нашому сайті можете замовити наповнювач для тераріуму з вологим середовищем мох сфагнум Terrix. Це чудовий натуральний субстрат, що не має жодних екологічно шкідливих хімічних добавок і барвників. Будучи природним абсорбентом, він ефективно вбирає вологу, тим самим створюючи для Ахатин і виноградних равликів затишні умови проживання.

 

Сильні бактерицидні властивості даного субстрату не допустять поширення в тераріумі хвороботворних організмів. Досить помістити в тераріум навіть зовсім не багато такого субстрату, і він помітно підніме в ньому вологість повітря, після чого буде підтримувати її на належному рівні.

Як і кокосове волокно, мох сфагнум здатний утримувати води у багато разів більше свого обсягу. Завдяки цьому тераріум зволожується:

 • ефективно;
 • рівномірно;
 • на довгий час вперед.

Добавка до грунту

 

Вирішивши створити у себе вдома тропічний тераріум, ви можете на нашому сайті вибрати наповнювач для тераріуму торф верховий Террикс. Такий субстрат ефективно розбавить будь пухкий грунт чи пісок, імітує пляж теплого моря.

 

Торф також чудово впорається з функцією субстрату у вологому тераріумі, де імітуються умови і ландшафт лісу, що росте в низинах і на гірських схилах. Важливо відзначити, що торф служить хорошим середовищем для укорінення рослин, наявність яких помітно порадує екзотичного звіра. Густа рослинність дозволить лісовий рептилії ховатися в траві, запобіжить пошкодження її шкірного покриву, створить для неї природні умови проживання.

 

Цілком імовірно, що вам необхідно створити гігроскопічність підстилку для:

 • ящірки агами;
 • ящірки эублефары;
 • скорпіонів та інших павуків.

В нашем интернет-магазине можно одним кликом купить грунт для террариума с влажной средой вермикулит Terrix, идеально подходящий для всех перечисленных обитателей. Выгодной особенностью вермикулита является тот факт, что рептилии охотно откладывают в нем яйца.

 

Субстрат для бизнес-целей

 

Обладая высокой гигроскопичностью, он в то же время эффективно вентилируется. Это делает его подходящей средой для инкубации яиц. Вермикулит не закисает и не покрывается плесенью, а его антисептические свойства не позволяют обосноваться в террариуме вредителям и паразитам.

 

Перераховані властивості роблять вермикуліт підходящим варіантом для тих, хто вирішив заробити, виводячи і продаючи потомство рептилій. На нашому сайті можна моментально купити наповнювач для тераріуму з вологим середовищем вермикуліт Террикс, щоб створити ідеальні умови для:

 • відкладання яєць;
 • інкубації яєць;
 • линьки.

Замовляйте на нашому сайті наповнювачі для тераріумів, і ви залишитеся задоволені якістю товару і швидкістю виконання вашого замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner