Кошик
731 відгук
Килимки для котячих лотків "CAT IN BOX" EVA Cat mat Спробувати!

Наповнювач для равликів Ахатин

Наповнювач для равликів Ахатин

Наповнювач для равликів Ахатин

За життям найбільших сухопутних молюсків Ахатин можна спостерігати через скло тераріуму, але для їх утримання в домашніх умовах потрібно створити середовище, близьку до природної. Звичним середовищем проживання цих равликів є тропіки, з певним складом грунту. Тому так важливо купити грунт для тераріуму, який допоможе зберегти активну життєздатність домашніх вихованців. Адже від правильного вибору наповнювача може залежати не тільки стан, але навіть життя равликів.

 

Створення умов для утримання равликів

 

Ахатини непогано почувають себе в скляному або пластиковому тераріумі, який необхідно накривати зверху досить важкою кришкою, так як вони піднімаються по стінках до самого верху і можуть виповзати. У кришці потрібно зробити отвори для надходження повітря в акваріум або ящик з прозорого пластику. В будинок для равликів не варто засипати тирса, стружки або класти гілки, так як вони можуть поранитися об гострі краї зрізів дерева. Крім того, наявність пухкого ґрунту на дні тераріуму допомагає равликам вирішувати відразу кілька життєво важливих завдань, серед яких:

  • збереження поверхні ніжних тканин в цілості, при пересуванні;
  • заривання молодого потомства наповнення акваріума;
  • пом'якшення падіння зі стінок скляного будинку м'яким і пухким грунтом.

Шар наповнювача має бути досить товстим, до 15 см, що допоможе равликам ховатися в нього під час відпочинку в світлий час доби. Від товщини та складу ґрунту залежить тривалість збереження в ньому достатньої вологості. Специфічний склад потрібного субстрату для тераріуму краще всього купувати в готовому вигляді, який пропонується виробником TerriX в Україні.

 

Типи наповнювачів для равликів Ахатин

 

Для створення, максимально наближених до природних, умов проживання, слід купити наповнювач для равликів TerriX, який відрізняється здатністю утримувати неприємний запах, добре вбирає вологу, не викликає алергічні реакції у вихованців. У грунті зібраний збалансований склад натуральних компонентів, які не містять пилу і створюють привабливе середовище для життя молюсків.

 

Кокосові види субстратів, дрібної, середньої і великої фракцій, є найпоширенішими і затребуваними видами наповнювачів для тераріуму. Шрот з кокосової крихти допомагає підтримувати потрібний мікроклімат в приміщенні для равлика Ахатин. Він відмінно вбирає і утримує вологу, його можна кілька разів промивати і просушувати для повторного використання. Земним видів молюсків легко пересуватися по його поверхні, а також зариватися в цей зручний для них вигляд грунту. Шар кокосового субстрату на дні тераріуму повинен складати від 10 до 15 см, в залежності від величини живуть в ньому равликів. У цього типу наповнювача кислотно-лужна реакція абсолютно нейтральна, що найбільше підходить для утримання Ахатин. Він чудовий ще й тим, що в ньому практично не заводяться хвороботворні мікроорганізми.

 

Нейтралізований або верховий торф необхідний для підвищення якості вбирання наповнювача в тераріумі. Також він допомагає зберігати потрібний рівень вологості. Придбаний торф від виробника TerriX повністю готовий до застосування і його не потрібно додатково прогрівати в духовці, очистити від шкідливих мікробів. В якості наповнювача для тераріуму також використовується рослинний сфагнум або вид лісового моху. Завдяки цьому моху, равлик Ахатин залишається чистою, навіть при сильній вологості грунту, і не залишає брудних розлучень, повзаючи по стінках свого житла. До позитивних властивостей зеленого лісового моху можна віднести також його антибактеріальний вплив на середовище проживання молюска. Коли він присутній серед інших частин грунту, стає малоймовірним, що в тераріумі заведуться дрібні мошки або бактерії. Це допомагає підтримувати гігієну в будиночку равликів і полегшує процес догляду за ними.

 

На нашому сайті можна також замовити наповнювач для Ахатин TerriX з букового субстрату, який володіє усіма потрібними речовинами, що сприяють здоровому стану молюсків. Його краще змішувати з іншими, більш м'якими видами ґрунтів. Є у продажу чистий, знезаражений пісок, призначений спеціально для тераріумів. В природі пісок часто є природним ґрунтом для життя равликів, яка дозволяє їм розмножуватися і відкладати в нього потомство. Молюски відчувають себе комфортно, коли в тераріумі є ділянки грунту, заповнені піском.

 

Крім правильного вибору наповнювача, необхідно навчитися поводитися з ним правильно. Слід враховувати, що великі равлики часто закопують залишки їжі, які у вологому середовищі дуже швидко загнивають і провокують появу бактерій і мошок, а від них не так-то просто позбутися. В силу таких особливостей змісту Ахатинів, доводиться міняти наповнювач тераріуму не рідше, ніж раз на два-три тижні. Деякі види грунту, такі як пісок або кокосовий субстрат, можна промивати окропом, просушувати і використовувати знову, доповнюючи його свіжим кількістю. Якщо є зацікавленість у виведенні потомства равликів, то треба стежити за тим, щоб при заміні грунту не пошкодити відкладені яйця молюсків.

 

Краща турбота про домашніх вихованців від нашої компанії

 

Компанія займається виробництвом і реалізацією якісних і різноманітних видів грунтів для мешканців тераріумів. В інтернет-магазині представлений широкий асортиментний ряд наповнювачів, вироблених тільки з натуральних компонентів, а також інші супутні товари для комфортного утримання будь-яких домашніх вихованців. На сайті клієнтів чекає гнучка система оплати, а швидка доставка по всій території України гарантується співпрацею фірми з "Новою поштою".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner